B. & B. Dental s.r.l. - італійська компанія, яка займає лідируючі позиції в секторі стоматологічної імплантації та спеціалізується на розробці та виробництві дентальних імплантатів і матеріалів для кісткової регенерації. Завдяки досвіду, набутому за роки роботи, компанії вдалося розробити і впровадити високоякісні технології з використанням інноваційних матеріалів у виробництво стоматологічних імплантатів і протетичних компонентів за доступною ціною.
Компанія B. & B. Dental s.r.l. була заснована в 1992 році і зареєстрована в Болоньї, на півночі Італії. В цьому ж році компанія отримала свій перший патент на стоматологічний імплантат DURAVIT, розроблений засновником фірми і піонером імплантології доктором Клаудіо Банці. Надалі, компанія неодноразово ставала автором різних патентів, зокрема, на матеріал для направленої регенерації кістки NOVOCOR PLUS.
Інновації є одним з найважливіших ресурсів компанії B. & B. Dental. Вся гамма продукції B. & B. Dental розроблена практикуючими хірургами-стоматологами та для хірургів-стоматологів за підтримки інженерів, спеціалізуються в імплантології. З урахуванням інновацій, що лежать в основі корпоративної філософії компанії, наша продукція і технології безперервно удосконалюються для задоволення різноманітних потреб лікаря стоматолога для повернення кожного пацієнта його природної усмішки. У 2007 р група інженерів компанії розробила імплантати другого покоління  DURAVIT INN і нове з'єднання CONEXA, що дозволяє уникнути  розгвинчування абатментів і знизити кількість бактерій на рівні шийки імплантату.
Чому найуспішніші імплантологи України працюють з компанією B&B Dental :
Починаючи з 2010 р було запущено у виробництво третє покоління імплантатів (3P, WIDE і Slim) в яких застосовується потрійне різьблення, що дозволяє значно скоротити час операції, травмування кістки, а також час остеоінтеграції незалежно від типу кісткової тканини. Наступними розробками з'явилися імплантати EVOLUTION , які, на відміну від своїх попередників, мають глибшу подвійну різьбу для підвищення первинної стабільності в губчастій кістці. Оптимізована самонарізна система значно спрощує хірургічну установку імплантатів, і , в поєднанні з технікою ущільнення кістки, робить її менш травматичною.
№1 виробник імплантів в Італії


28 років історії і безперечної репутації


більше 4 років на ринку України


8 представників в обласних містах


98,2% доведена приживлюваність імплантатів